V tem tednu predstavljamo del diplomantov študija e-poslovanja, ki so prišli do uspešne mednarodne kariere v sodobni digitalni družbi. Nemčija, Španija, Anglija, Avstrija, Češka, Nizozemska … so samo nekatere izmed držav, kjer so diplomanti našli svojo zaposlitev. Da. Tudi ZDA je na seznamu.
Diplomant študija e-poslovanja Davorin Pandel je svojo kariero gradil v SAP ekosistemu, najprej v SAP Slovenija, nato pa ga je pot za nekaj let odpeljala v ZDA, San Francisco. Bil je tudi prvi Slovenec v SAP Sales Academy programu, več o tem si lahko prebereš tukaj.

Želiš biti obveščen-a o aktualnih novičkah na usmeritvah e-poslovanja (bu,bm)? Potem se poveži z nami na Facebooku, LinkedInu, Twitterju in Instagramu ter obišči spletno mesto Katedre za e-poslovanje.

Comments